Më shumë se vetëm një hotel.

I ndodhur në Sarandë, brenda 60 m nga plazhi kryesor i Sarandës dhe 1,5 km nga plazhi i Gjirit të Sarandës, Hotel Erioni ofron akomodim me tarracë dhe WiFi falas, si dhe parkim privat falas për mysafirët që lëvizin me makinë. I ndërtuar në vitin 2001, ky hotel me 3 yje ndodhet 1,8 km nga plazhi i qytetit të Sarandës dhe 18 km nga Parku Kombëtar i Butrintit. Çdo dhomë është e pajisur me një ballkon.

Dhomat Tona

Ejani dhe Qëndroni me Ne

Dhomë treshe me ballkon

Dhoma komode me dekorime të bukura elegante për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që udhëtojnë për biznes apo për argëtim.

3 persona

2 krevatë

Wifi Falas

Suitë luksoze me pamje nga deti

Eksperiencë luksi në stilin tonë në suitat ekzekutive. Këto dhoma ju ofrojnë gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

2 persona

1 krevat dopio

Wifi Falas

Dhomë Katërshe me pamje nga deti

Dhoma jonë katërshe me pamje nga deti plotësohet me pajisje moderne dhe luksoze për një qëndrim të mrekullueshëm.

4 Persona

3 Krevatë

Wifi Falas

Galeria Jonë

Shërbimet Tona

Parking

Internet

Nuk lejohet duhani

Dhoma familjare

Komentet

Çfarë thonë mysafirët tanë